Právě je čtv 23. úno 2017 22:41:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 14:50:51 
Lovec jelenů
Lovec jelenů

Přesně týden nás dělí od vydání dalšího dílu pravidelné manažerské série, která 13.listopadu otevře druhou desítku her vydaných pod aktuálním názvem Football Manager. Aktuálně už je přístupné demo, které je dostupné všem, kteří si hru pořídili elektronickou cestou. Budoucí majitelé krabicové verze se musí spokojit až s verzí plnou.

První Football Manager z druhé desítky se soustředí především na větší množství menších změn a na citlivé vyladění systému. Letos nás nečekají velké revoluce jako v řadě minulých ročníků (3D zápas, tiskové konference, dynamické reputace lig apd), ale spíš řada drobných úprav a vylepšení novinek zavedených v minulosti. Na Twitteru jsme mohli každý den před vydáním sledovat seznam drobných úprav, jejich výčet přesáhnul stovku. Kromě obligátních změn, které jsou očekávané a ohlašované téměř každý rok (3D engine, tiskové konference) i řadu drobných vychytávek, které sice nepřinesou revoluční zážitek ze hry, ale určitě přijdou vhod a zase o něco zvýší zážitek hry (za předpokladu, že vše pošlape jak má). Manažerova reputace ze rozšíří na dvacetibodovou škálu. Hráči budou před přestupem absolvovat vstupní lékařskou prohlídku, v taktice budem moct použít další nová rozestavení, užitečné budou nové rozšířenější filtry při vyhledávání zaměstnanců a nové detailnější přehledy nás budou čekat na stránce s financemi. Do větší hloubky půjde interakce se zaměstnanci klubu i hráči a jejich agenty a řada novinek se bude týkat online módu a sociálních sítí.

Mezi nejzajímavější novinky bude patřit nový online herní režim Fantasy Draft, kdy dostane každý z manažerů pevně nastavený rozpočet, se kterým naloží podle svého uvážení a režim pro více hráčů tím dostane nový náboj, kdy budou všichni začínat na stejné startovní čáře. Vedle toho se dočkáme i single player režimu Create a club, který nám umožní si založit svůj vlastní fotbalový klub (vzhledem k názvu je to poměrně logické). Jak bude tato novinka připravena pro kvalitní hraní, to si zřejmě budeme muset počkat. Každopádně jde o novinku, která byla řadou hráčů očekávána a určitě stojí za otestování. Jako každý rok určitě dojde i na velmi drobné novinky, o kterých si nikde přiliš nepřečtete, ale jsou pravidelným a užitečným inventářem nového ročníku.

Takže už 13. listopadu si budete moct vytvořit nového avatara, který bude lítat po postranní čáře a vrhnout se s ním do hry tak, jako loni, předloni a předpředloni!

Zajímá mě, co si o mě myslí ostatní a částečně i to, co o mě ostatní říkají. Děkuju všem za zpětnou vazbu.

PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 16:45:52 
Dvanácterák
Dvanácterák

já si to snad i letos koupím ( :lol: )

PříspěvekNapsal: pát 06. lis 2015 16:47:38 
Lovec jelenů
Lovec jelenů

Málem bych zapomněl. Budeš moct být manažerkou. 8-)

Zajímá mě, co si o mě myslí ostatní a částečně i to, co o mě ostatní říkají. Děkuju všem za zpětnou vazbu.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]