Právě je sob 25. bře 2017 3:54:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Approved Fansites!
PříspěvekNapsal: pát 10. říj 2014 12:00:30 
Lovec jelenů
Lovec jelenů

keysi píše:
ad weselowa poznámka k deníkům: naprosto souhlasím. Přesvědčil jsem se o tom v posledním deníku za Žarkovo - prvních pár sezón mě bavilo vymýšlet příběh, ale postupem času to naprosto odezní a do dalších let se rozhodně vydám cestou jednoduššího psaní, ve kterém by se mělo zaměřovat spíš na některé události, taktiku nebo finance atd.

pravdu díš... člověk má občas nějaký hezký nápad, ale pak ho pohltí hra, takže se mu to přestane chtít vymýšlet a psát. Navíc ta hra samotná mu ten příběh naboří.

Už jsem měl i nutkání psát deník, aniž bych v reálu hrál. Prostě by to byl jen takový příběh. Ale asi by to stejně brzy dopadlo špatně

Obrázek

PříspěvekNapsal: pát 10. říj 2014 21:44:35 
Administrátor
Administrátor

jojo, člověk má na začátku plno nápadů, ale pak ho hra pohltí, že deník ho už jen obtěžuje, proto už se do žádných deníků ani nepouštím :D

Jinak já hrál FM naposled začátkem května a když jsem dnes pustil stým, tak jsem byl šokován tím novým dyzajnem, netuším od kdy to je :D Mě třeba bavilo psát článek o taktice, když byly šoupátka, ale to už je teď bohužel minulostí, takže nic takového už zopakovat nemůžu :sad Ale snad s příchodem nového FM se zase rozjede nějaká aktivita a třeba to i přitáhne nějaké nováčky ...

A s těmi články souhlas, určitě jsou užitečné a spousta lidí je ocení a většinou k tomu není co dodat, tak to holt zůstane bez reakce, ale svůj smysl to má...

PříspěvekNapsal: pát 10. říj 2014 21:46:25 
Lovec jelenů
Lovec jelenů

je to těžký, já poslední cca 2 roky hraju víceméně rekreačně a taky dost nárazově - třeba dam za tejden 3-4 sezóny a pak to měsíc nezapnu (teď jsem nehrál snad 3 měsíce od MS... z toho hypu o novém díle jsem zase dostal chuť, ale to už zas skoro nemá cenu něco vymejšlet). Grafiku nevyhledávám, jiný stránky o FM už skoro nečtu (po 10 letech už je těžší bejt něčim překvapenej), možná občas nějakej deník/video. Navíc tu je od keysiho výbornej servis, o tom že by ty články atd. nikoho nezajímaly myslim nemůže bejt vůbec řeč a rozhodě to nemínim jako nějaký mazání medu kolem huby. ;) Pro mě v podstatě jedinej zdroj novinek. No a troufnu si tvrdit že jsem poctivě přečetl 90 % všech deníkovejch postů co tu jsou, ale komentování určitě neni moje silná stránka, i když je mi jasný, že autor tu zpětnou vazbu potřebuje...

PříspěvekNapsal: pon 13. říj 2014 17:45:42 
Administrátor
Administrátor

V diskusi mezi ostatními FMFansites zaznělo od Alana Grangera z SI, který má teď fan stránky na starosti, že "produkce" včetně článků, návodů atd. od webů, které nejsou v angličtině, by neměla být nadále ignorována jako tomu bylo do teď. To znamená, že by se klidně mohlo stát, že nějaký náš článek bude sdílen na sociálních sítích Football Manager a dostane se mu velké prezentace...variantou je, že by si ho nechali od nějaké agentury třeba přeložit a pak sdíleli v angličtině...

to jen, abyste věděli taky něco ze "zákulisí"... :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]